نمایشگاه سنگ Middle دبی 2023

  1. خانه
  2. /
  3. دسته‌بندی نشده
  4. /
  5. نمایشگاه سنگ Middle دبی 2023
نمایشگاه دبی 2023
مژده نوروزی

مژده نوروزی

من یک مدیر بازرگانی علاقه‌مند به مهارت‌های فروش، شخصی و سازمانی هستم. من به دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی نیستم؛ بلکه هدفم پیشرفت و کسب تجربیات بیشتر در کار فعلی‌ام است.

نمایشگاه سنگ Middle دبی اولین رویداد مربوط به صنعت سنگ و سرامیک در منطقه به شمار می‌رود. این نمایشگاه یک جایگاه منحصر به فرد برای به نمایش گذاشتن محصولات سنگی تمام شده، نیمه‌تمام و آخرین طرح‌ها و تکنولوژی‌ها فراهم کرده است، همچنین یک رویداد چندوجهی است که به طراحان، معماران، تصمیم گیرندگان، تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان دسترسی بی‌مانندی می‌دهد که شامل نمایش زنده، فرصت‌هایی برای ایجاد ارتباط با دیگران، کنفرانس جامع و سمینار می‌شود.

نمایشگاه سنگ خاورمیانه مربوط به صنایع سنگ ، سرامیک و مرمر می باشد این نمایشگاه در تاریخ 4 الی 7 دسامبر 2023 مصادف با 13 الی 16 آذر ماه 1402 و در منطقه منا برگزار می شود.

این نمایشگاه هرساله در حال بهبود بخشیدن خود برای شرکت هرچه بیشتر خریداران و تامین کنندگان این صنعت می باشد. سال به سال معماران ، طراحان و سایر افراد متخصص صنعت در جستجوی آخرین محصولات سنگی، مرمری و سرامیکی و تکنولوژی و خدمات در این رویداد شرکت می کنند.

امتیاز دهید
مطالب مرتبط